Karatisti iz Banja Luke donijeli zlato i srebro

Virovitičani Jakob  Đebro i Domagoj Kesak koji nastupaju za karate klub Đurđevac ovoga vikenda su nastupali kao predstavnici Karate saveza Koprivničko križevačke županije na 5. Grawe energija kupu 2017. u Banja Luci. Sudjelovao je ukupno 981 natjecatelj iz 8 država i 63 kluba.

Jakob Đebro nastupio je u kategoriji 7-9 godina -34 kg (mlađi učenici) i u sve četiri borbe pobijedio i osvojio zlato. Nastupio je i u kategoriji (učenici) dječaci 10 godina -35 kg i nakon odlično odrađene četiri borbe izgubio u finalu s bodom razlike te osvojio srebro.

Domagoj Kesak nastupio je u apsolutnoj kategoriji (učenici) dječaci 11 godina +50 kg te pobijedio u sve četiri odlično odrađene borbe i osvojio zlato.

Ivan Juričić u kategoriji učenika -40 osvojio je zlato.

Niko Marović u kategoriji  učenika osvojio je srebro, a u mlađim  kadetima -40 zlatno odličje.