Košarkaši Virovitice izgubili do Radnika

U sedmom kolu druge lige košarkaši Virovitice doživjeli su poraz na domaćem parketu od Radnika iz Križevaca 59:84 (19:12, 11:22, 10:26 i 20:24). Ušli su dobro u utakmicu i u prvoj četvrtini bili bolji od gostiju. Nakon toga slijede dvije četvrtine u kojima su gosti dominirali i otišli na dvadeset koševa prednosti. U posljednjoj dionici gosti su održavali veliku prednost i potvrdili pobjedu. Nakon sedam odigranih kola Virovitica je peta s deset osvojenih bodova. Sada slijedi prvenstvena stanka do 27. siječnja 2018.godine, kada počinje drugi dio prvenstva.

Virovitica: Cah 8, Bobanac 2, S. Petrović 7, Brezovečki 4, Vajagić 10, M. Petrović, Pocrnić 2, Pavlović 12, Sabo, Ištvanović 1, Vugec i Z. Petrović 13. Trener: Nenad Vajagić. (www.icv.hr, mš)