Zlato, srebro i dvije bronce za karate klub Virovitica u Tuzli

U subotu su članovi virovitičkog karate kluba nastupili su na 19. Međunarodnom karate turniru u Tuzli. U seniorskoj konkurenciji nastupila je Sara Malčec koja je nakon svih pobjeda osvojila prvo mjesto i zlatnu medalju. Sara je osim medalje dobila i novčanu nagradu za osvojeno prvo mjesto.

U kategoriji 14-godišnjaka u borbama do 35kg Chris Malčec je osvojio drugo mjesto i srebrnu medalju. U mlađim učenicima u disciplini Kata nastupili su još Noa i Ela Novotni, gdje su oboje osvojili treća mjesta i brončane medalje.

Uz njih na turniru nastupio je još i Mihael Štefović koji je previše forsirao borbu pa nije bio dovoljno koncentriran na suparnika i tako je izgubio borbu i mogućnost osvajanja jednog od plasmana. (www.icv.hr, mš)