DIJABETIČKA UDRUGA ZDRAVLJE Educiranjem, izletima i kontrolom šećera u krvi protiv dijabetesa

- PROMO -

Dijabetička udruga ”Zdravlje” Orahovica održala je svoju redovnu godišnju Skupštinu, na kojoj je prezentiran rad kroz proteklo razdoblje te su izneseni planovi za ovu godinu. U sklopu izvješća o radu, predsjednik Udruge Stjepan Dujmić istaknuo je kako je kroz njihove akcije razinu šećera u krvi kontroliralo 765 osoba iz Orahovice te s područja općina Čačinci, Zdenci i Crnac.

-Do kraja godine organizirat ćemo niz akcija kontrole šećera u krvi, koje pomažu ne samo našim članovima nego i svim potencijalno oboljelima da na vrijeme otkriju probleme sa šećerom u krvi. Ujedno, planiramo organizirati izlete, edukacije i predavanje korisne našim članovima, ali i svim građanima Orahovice, a sve u cilju upoznavanja šire javnosti s ovom opakom bolešću – zaključio je S. Dujmić.

Članove Udruge pozdravili su članovi udruga prijatelja te Milan Babac u ime grada Orahovice. (www.icv.hr, vg)

Povezane vijesti

Skip to content