Novi uspjesi virovitičkog karatea…

U subotu 14.04.2018.godine u Vukovaru održan je KUP VUKOVARA U KARATEU 2018.
Iz Virovitičkog Karate kluba na turniru nastupili su:

U kategoriji mlađih učenika i učenica u disciplini Kata: Laura Erak i Lovro Erak koji su pobijedili u svim mečevima i zasluženo osvojili prvo mjesto, zlatnu medalju i maketu Vukovarskog vodotornja.

U učeničkoj konkurenciji u borbama nastupili su: Nikola Gondi u + 46kg i Marija Knežević do 30 koji su pobijedili u svim borbama pa su također osvojili prvo mjesto zlatne medalje i makete Vukovarskog vodotornja.

U učeničkoj konkurenciji do 41 kg nastupila je Lucija Knežević koja je osvojila treće mjesto i brončanu medalju, dok je u juniorskoj konkurenciji Pavle Radenić osvojio drugo mjesto i srebrnu medalju.

Na istom turniru j uspješan je bio i Jakob Đebro, Virovitičan, član karate kluba Đurđevac. On je dvije kategorije – mlađih učenika i učenika -38 u borbama osvojio prva mjesta i zlatna odličja.

Jakob Đebro i Domagoj Kesak idućeg vikenda putuju u Beograd na balkansko prvenstvo.

U nedjelju su članovi virovitičkog karate kluba nastupili u Opatiji na KUPU OPATIJE 2018.