1.ŽNL: Lukač s igračem manje osvojio tri boda

Dvadeseto kolo prve županijske nogometne lige odigrano je za Praznik tada. U Gornjem Bazju Lukač 05 je pred tristotinjak gledatelja osvojio tri boda. Gosti su poveli iz kaznenog udarca na kraju prvog dijela. U nastavku su Lukačani udvostručili prednost. Isključenje gostujućeg igrača Hrvoja Pakšeca u 64. minuti nije donijelo prednost domaćoj momčadi, koja je u dva navrata uspjela samo smanjiti prednost gostiju. Dvostruki strijelac za goste bio je Zvonimir Juhas, dok je jedan zgoditak postigao Marijan Holec, oba gola za domaće je dao Mario Pšihistal.

U Okrugljači domaći Graničar i Rezovac su odigrali bez zgoditka, iako su obje momčadi željele pobjedu. Kiks Rezovca iskoristio je Mikleuš koji se pobjedom 5:2 u Sladojevcima nad Slavonijom ponovno vratio na drugu poziciju. Suhopolje je rutinski pobijedilo Voćin 3:0. Mladost iz Čačinaca je protutnjala kroz Novu Bukovicu pobijedivši domaći Zrinski 7:0. Dinamo je u Četekovcu bio bolji od Mladosti iz Čađavice 2:0, dok je Podravac u Sopju porazio Gradinu 4:1.

Rezultati: Dinamo Četekovac – Mladost 1930. Čađavica 2:0, Bratstvo – Lukač 05 2:3, Graničar Okrugljača – Rezovac 0:0, Slavonija – Mikleuš 2:5, Zrinski – Mladost Čačinci 0:7, Suhopolje – Voćin 3:0 i Podravac Sopje – Gradina 4:1.

1. Suhopolje 20 16 3 1 61-10 51
2. Mikleuš 20 12 2 6 56-33 38
3. Rezovac 20 10 6 4 40-19 36
4. Podravac (S) 20 10 4 6 56-40 34
5. Slavonija 20 9 4 7 47-41 31
6. Lukač 05 20 9 4 7 32-39 31
7. Mladost (Čač) 20 8 6 6 41-32 30
8. Bratstvo 20 8 4 8 45-44 28