Zlatna berba virovitičkog karate kluba u Ivancu

U Ivancu je održano prvenstvo sjeverozapadne Hrvatske u karateu. Na prvenstvu iz Virovitičkog Karate kluba nastupili su:

• U katama:
    U kategoriji mlađih učenika Lovro i Laura Erak koji su bili najuspješniji i osvojili prvo mjesto i zlatne medalje. Prva mjesta osvojili su još i Chris Malčec u kategoriji mlađih kadeta i Sara Malčec u kategoriji juniorki.

20180519 104854

• U borbama nastupili su:
    U mlađim učenicama Marija Knežević osvojila je drugo mjesto i srebrnu medalju, dok je u učeničkoj kategoriji + 46 kg Nikola Gondi osvojio prvo mjesto i zlatnu medalju. Nikola je nastupio i u kategoriji mlađih kadeta u kojoj je osvojio drugo mjesto i srebro, dok su Chris Malčec u kategoriji do 45 kg, Lucija Knežević do 40 kg, Ana Rajnović +55 kg i Luka Rajnović do 57 kg osvojili treća mjesto i brončane medalje.
    Maja Kozlinger je u kadetskoj konkurenciji do 54 kg osvojila prvo mjesto i zlatnu medalju.
    Prvo mjesto i zlatnu medalju osvojio je i Mihael Štefović u kategoriji kadeta do 52 kg.
    U ekipnom nastupu mlađih kadeta virovitička ekipa u sastavu: Mihael Štefović, Nikola Gondi, Chris Malčec i Luka Rajnović u finalu pobijedili su ekipu Globusa te su osvojili prvo mjesto i zlatne medalje.