”Budi ponosan” i u Orahovici

Novi Klub navijača Hrvatske reprezentacije ”Budi ponosan” svoju podružnicu pokrenuo je i u Orahovici prezentacijom na središnjem gradskom trgu. Riječ je o klubu navijača svih hrvatskih reprezentacija, od nogometa, rukometa, vaterpola, košarke, atletike…., a glavni cilj je, kako je dopredsjednik ovog Kluba Slavko Husnjak iz Bjelovara, udružiti hrvatske navijače u što većem broju:

-Sjedište nam je u Zagrebu, ali glavni nam je cilj proširiti se po cijeloj Hrvatskoj da svi navijači iz svih krajeva Lijepe Naše budu jedno jer znamo koliko Hrvati vole sport i svoje reprezentacije, a posebno onu nogometnu. Trenutno idemo svuda po Hrvatskoj, prezentiramo naše ideju i ciljeve i evo prepoznali smo i Orahovicu kao grad u kojem žive ljudi koji zaista vole Hrvatsku i znaju bodriti svoje sportaše. Slavonija je inače naša velika potpora, imamo podružnice u Osijeku, Slavonskom brodu, Virovitici i uz Orahovicu to su gradovi koji su prvi prepoznali ovaj projekt.

3006budiponosan2 Custom

Zasigurno možemo svi zajedno pokazati koliko je hrvatsko srce i kako može bodriti svoje. Članstvo u našem Klubu nije samo šturo članstvo nego će svaki član dobivati pravo na prvenstvo kupnje karata za utakmice hrvatskih reprezentacija, prvi dobiti gratis ulaznice na utakmice, popuste na sve navijačke rekvizite uz naše sponzore popuste na i kupovinu u raznim trgovačkim objektima. Treba svakako reći da naš Klub ima jako puno članova diljem svijeta, u Njemačkoj, Mađarskoj čak i u Rusiji, to je pokazatelj da želimo ujediniti sve koji vole Hrvatsku u jednu veliku obitelj. – rekao je Husnjak.

Inicijator pokretanja ovog Klub navijač u Orahovici Siniša Ličinić zadovoljan je prvim odazivom Orahovčana:

-Ekipa iz našeg grada koja se uključila u ovaj projekt zadovoljan je, jer je ovo tek početak. Vjerujem da će se puno ljudi priključiti jer svi mi navijamo i volimo hrvatske reprezentacije. Sada u vrijeme Svjetskog prvenstva se to posebno vidi, ali ubrzo slijedi i Kup nacija pa nove kvalifikacije, pa rukometna i košarkaška natjecanja tako da sam siguran da će nas svakog dana biti sve više. Sport spaja ljude i to je ono što mi želimo i u našem gradu postići. – zaključio je Ličinić.

- PROMO -

 

 

Povezane vijesti

Skip to content