Osnovna škola Vladimira Nazora svečanom priredbom obilježila Dan škole, najučenica Ena Dvojak

Osnovna škola Vladimir Nazor u Virovitici svečanom priredbom u Kazalištu Virovitica, prigodnim programom učenika i njihovih mentora obilježila je Dan svoje škole, jedne od najstarijih na području naše županije. Tom prigodom ravnateljica škole Sanjica Samac posebnu je zahvalu uputila učenicima, njihovim mentorima, djelatnicima i roditeljima na postignutom uspjehu, a čestitkama se pridružio i nekadašnji učenik ove škole, sada pročelnik za društvene djelatnosti Grada Virovitice Alen Bjelica.

Bila je to prigoda da se najuspješnijim učenicima u školskoj godini, ali i jubilarcima uruče prigodne nagrade. Za 25 godina rada nagrade su dobili Nada Mlinar, Snježana Evđić i Vanda Viljevac, a nagrade su dobili i jubilarci za 20, 15, 10 i 5 godina rada.

Popis nagrađenih učenika:

1. Sara Čuljak, 6.c – 1. MJESTO Ž.N. GEOGRAFIJA – mentor V. Viljevac
– 2. MJESTO Ž.N. MATEMATIKE, mentor K. Bosanac
– 2. MJESTO EKIPNO na natjecanju ROKOVI MATEMATIČARI
2. Domagoj Sedlaček, 7.e – 1. MJESTO Ž.N. GEOGRAFIJA – mentor V. Viljevac
3. Nikola Džakula, 5.a – 1. MJESTO Ž.N. MATEMATIKA – mentor A. Milnović
– sudjelovanje na Državnom natjecanju iz matematike
– 2. MJESTO EKIPNO na natjecanju ROKOVI MATEMATIČARI
4. Arijana Babić, 6.d – 1. MJESTO Ž.N. INFORMATIKA – mentor K. Tuk
– 1. MJESTO – EKIPNO- MEĐUŽUPA. NATJECANJE GLOBE
– sudjelovanje na Državnom natjecanju GLOBE
Mentori Marina Nemet i Vanda Viljevac
5. Mirjam Horvat, 6.d – 1. MJESTO Ž.N. INFORMATIKA- mentor K. Tuk
6. Luka Taušan, 6.d – 1. MJESTO Ž.N. INFORMATIKA – mentor K. Tuk
7. Nikola Kepec, 7.b – 1. MJESTO Ž.N.INFORMATIKA – mentor Z. Vajagić
8. Ena Dvojak, 8.b – 1. MJESTO Ž.N. INFORMATIKA – mentor K. Tuk
– 2. MJESTO EKIPNO NA NATJECANJU ROKOVI MATEMATIČARI
9. Andrija Smoljan, 5.a – 1. MJESTO Ž.N. SIGURNO U PROMETU (pojedinačno dječaci)
– 1. MJESTO EKIPNO Ž.N. SIGURNO U PROMETU
– sudjelovanje na Državnom natjecanju Sigurno u prometu – mentor. Z. Kovačević

10. Marta Leda Kalaš, 5.d – 1. MJESTO Ž.N. SIGURNO U PROMETU (pojedinačno djevojčice)
– 1. MJESTO EKIPNO Ž.N. SIGURNO U PROMETU
– sudjelovanje na Državnom natjecanju Sigurno u prometu – mentor. Z. Kovačević
11. Petra Kaselj, 5.c – 1. MJESTO EKIPNO Ž.N SIGURNO U PROMETU – mentor Z. Kovačević
12. Lana Gračanin, 6.d -1. MJESTO EKIPNO – MEĐUŽUPANIJSKO NATJECANJE GLOBE
-sudjelovanje na Državnom natjecanju GLOBE
Mentori Marina Nemet i Vanda Viljevac
13. Laura Paurić, 7.d – 1. MJESTO EKIPNO– MEĐUŽUPANIJSKO NATJECANJE GLOBE
– sudjelovanje na Državnom natjecanju GLOBE
Mentori Marina Nemet i Vanda Viljevac

1. MJESTA – RUKOMET- dječaci 5. i 6. razred

14. Damjan Pažin, 6.d – 1. MJESTO V.P.Ž RUKOMET
15. Marin Kaselj, 6.b – 1. MJESTO V.P.Ž RUKOMET
16. Ante Blažević, 5.d- 1. MJESTO V.P.Ž RUKOMET
17. Ivan Dukarić, 5.d- 1. MJESTO V.P.Ž RUKOMET
18. Davorin Kolar, 5.d- 1. MJESTO V.P.Ž RUKOMET
19. Nikola Kucljak, 5.d- 1. MJESTO V.P.Ž RUKOMET
– 3. MJESTO Ž.N. MATEMATIKA
– 3. MJESTO EKIPNO NA NATJEC. ROKOVI MATEMATIČARI
– 3. MJESTO POJEDINAČNO Ž.N. SIGURNO U PROMETU
– 3. MJESTO EKIPNO Ž.N. SIGURNO U PROMETU
20. Mateo Perak,5.d – 1. MJESTO V.P.Ž RUKOMET
21. Jurica Jura Tomljanović, 5.d- 1. MJESTO V.P.Ž RUKOMET
22. Jan Kovačević, 6.a- 1. MJESTO V.P.Ž RUKOMET
23. Enio Šiptarić, 5.c- 1. MJESTO V.P.Ž RUKOMET
24. Toni Vučak, 5.c- 1. MJESTO V.P.Ž RUKOMET
Mentor rukometašima Ivan Šuper

1. MJESTO – ATLETIKA – dječaci 7. i 8. razred

Kategorija: Bacanje Vortexa
25. David Ivančević, 8.d – 1. MJESTO- mentor K. Stevanovski
Kategorija: Skok u vis
26. Matija Jerbić, 8.c – 1. MJESTO – mentor K. Stevanovski

2. MJESTA NA NATJECANJIMA

1. Dino Gabrić, 8.b – 2. MJESTO Ž.N. KEMIJA – mentor M. Nemet
2. Matej Perić, 6.d – 2. MJESTO Ž.N. INFORMATIKA – mentor K. Tuk
3. Filip Vlaisavljević, 7.a – 2. MJESTO Ž.N. INFORMATIKA – mentor Z. Vajagić
4. Mia Meter, 8.d – 2. MJESTO EKIPNO NA NATJECANJU ROKOVI MAEMATIČARI – kategorija ALFA – osnovne škole

3. MJESTA NA NATJECNJIMA

1. Luka Ljulj, 4. c – 3. MJESTO EKIPNO NA NATJECANJU IZ MATEMATIKE U SLATINI- mentor Vedrana Torbaji
2. Dorijan Peteranac, 4.c – 3. MJESTO EKIPNO NA NATJECANJU IZ MATEMATIKE U SLATINI – mentor Vedrana Torbaji
3. Matija Šandrk, 4.r PŠ Korija – 3. MJESTO EKIPNO NA NATJECANJU IZ MATEMATIKE U SLATINI- mentor Ivan Delač
4. Luka Bićanić, 4.r PŠ Korija – 3. MJESTO EKIPNO NA NATJECANJU IZ MATEMATIKE U SLATINI – mentor Ivan Delač
5. Ana Meter, 8. d – 3. MJESTO EKIPNO NA NATJECANJU ROKOVI MATEMATIČARI
6. Petra Kovač, 8.d – 3. MJESTO EKIPNO NA NATJECANJU ROKOVI MATEMATIČARI
7. Viktorija Bartulović, 7.c – 3. MJESTO EKIPNO NA NATJECANJU ROKOVI MATEMATIČARI

Međunarodno matematičko natjecanje „Klokan bez granica“
Sudionici čiji su rezultati ušli među 10 % najboljih u Hrvatskoj:

1. Gabriel Denić, 2.b – kategorija Pčelice
2. Rafael Amidžić, 3. r. PŠ Podgorje – kategorija Leptirići
3. Ana Nater, 5.d – kategorija Ecolier
4. Max Borbaš, 5.b – kategorija Ecolier
5. Dominik Prpić, 5.c – kategorija Ecolier
6. Nikola Đakula,5.a – kategorija Ecolier
7. Marko Teskera, 4.b – kategorija Ecolier
8. Nika Budeš, 5.d – kategorija Ecolier
9. Andrea Kovač, 4.b – kategorija Ecolier
10. Marija Mucak, 5.b – kategorija Ecolier
11. Nikola Kucljak,5. d – kategorija Ecolier
12. Toni Vučak,5.c – kategorija Ecolier
13. Sara Čuljak,6.c – kategorija Benjamin
14. Dino Gabrić, 8.b – kategorija Cadet
15. Ena Dvojak, 8.b – kategorija Cadet

Međunarodno natjecanje HIPPO COMPETITION
Sudionici natjecanja:

1. Ivana Zdelar, 8.c
2. Marija Mucak, 5.b
3. Nicole Minauf, 5.b

OPĆINSKO NATJECANJE POMLATKA HRVATSKOG CRVENOG KRIŽA

1. Klara Medved, 8. b
2. Dunja Habijanac, 8. b
3. Marko Zalović, 7.b 1. MJESTO EKIPNO
4. Mateo Mijatović, 7.b
5. Tomislav Adamović, 7. b
Mentor: Marina Nemet.

Za ostvarena postignuća nagrade su dobili i djelatnici, Vanda Viljevac, Ana Milnović, Ksenija Bosanac, Marina Nemet, Zlatko Kovačević, Krešimir Tuk, Zoran Vajagić, Vedrana Torbaji i Ivan Delač, te mentori nagradenih učenika Sanja Tatalović-Štimac, Marija Despotovski, Jirina Lukaš, Ana Milnović, Zoran Vajagić, Sanja Roklicer i Anamarija Plašćak.

Za najučenicu škole proglašena je Ena Dvojak, učenica 8.b razreda (www.icv.hr, bs)