Pitomača i Suhopolje doznali moguće protivnike u pretkolu završnice Hrvatskog nogometnog kupa

Prema koeficijentu Županijskog nogometnog saveza u pretkolo završnice Hrvatskog nogometnog kupa plasirali su se prošlosezonski pobjednik županijskog kupa Pitomača i finalist Suhopolje. Izvlačenje pretkola bit će 1. kolovoza, a utakmice se igraju 29. kolovoza.

Mogući protivnici našim klubovima su: BSK iz Bijelog Brda, Višnjevac, Kurilovec iz Velike Gorice, Sava iz Strmca Samoborskog, Marsonia iz Slavonskog Broda, Sloga iz Nove Gradiške, Vukovar 1991., Graničar iz Županje, Međimurje iz Čakovca, Nedelišće, Rovinj, Rudar iz Labina, Varaždin, Bednja iz Beletinca, Libertas iz Novske, Segesta iz Siska, Hrvatski Dragovoljac iz Zagreba, Vrapče iz Zagreba, Koprivnica, Križevci, Bjelovar, Sloga iz Mravinica, Krk, Slavija iz Pleternice, Primorac iz Biograda na Moru, Karlovac 1919., Zagorec iz Krapine, Jadran LP iz Ploča, Zagora iz Unešića i Nehaj iz Senja.

Oba naša kluba žele lakše protivnike i prolazak u završnicu u kojoj bi igrali s atraktivnim prvoligaškim protivnicima.

(www.icv.hr, mš)

- PROMO -

 

 

Povezane vijesti

Skip to content