4. LIGA BJELOVAR-KOPRIVNICA-VIROVITICA Minimalan poraz Slatine u Križevcima

U izjednačenoj i uzbudljivoj utakmici u Križevcima, između domaćeg Radnik Križevaca i Slatine, prvi dio prošao je bez izrazitijih prilika za zgoditak. U nastavku obje momčadi stvaraju niz prilika.

U 65. minuti udarcem s tridesetak metara povela je domaća momčad. Nakon samo tri minute Slatinčani poravnavaju rezultat zgoditkom Denisa Petrinjaka. Gosti su u egalu bili samo sedam minuta, jer su 76. minuti novim dalekometnim projektilom domaća momčad vodi 2:1. Do kraju utakmice nogometaši Slatine su propustili nekoliko izglednih prilika, te su na kraju poraženi rezultatom 2:1.

41244187 978876982284834 1279503833021546496 n Custom

-Odigrali smo prvo od dva uzastopna teška gostovanja. Dobro smo parirali iskusnoj domaćoj momčadi. Nismo realizirali naše prilike, te smo poraženi. Nadam se da ćemo u idućim utakmicama biti puno uspješniji – rezimirao je trener Slatine Damir Pemper.

Igrač utakmice: Matej Kupres