Čestitka virovitičko-podravskog župana Igora Androvića povodom početka nove školske godine

Župan Virovitičko-podravske županije Igor Andrović uputio je čestitke s najboljim željama učenicima, učiteljima, profesorima i roditeljima uoči početka nove školske godine.

– Dragim učenicama i učenicima, posebno onima koji po prvi put kreću prema školi, našim prvoškolcima, želim sretan početak nove školske godine. Poštovanim učiteljicama i učiteljima, nastavnicama i nastavnicima, profesoricama i profesorima, koji učenicima širite vidike i koji će uz vas odrasti u ljude novog vremena, želim čestitati početak nove školske godine. Ova županija uvijek se i uvijek će se brinuti za svoju djecu, za bolje uvjete obrazovanja. To smo, kao Županija pokazali u zadnjih deset godina izgradivši više od 30 novih škola i pet novih sportskih dvorana, ali i opremajući naše škole, dajući i našim učenicima i njihovim učiteljima, profesorima, još bolje uvjete rada. Draga djeco, želim vam mnogo uspjeha u vašem školovanju, a vašim učiteljima i roditeljima koji su vaš putokaz kroz život, želim puno strpljenja i rada te razumijevanja za vas i vaš odgoj. Posebno želim obratiti pozornost vozačima na naše najmlađe sudionike u prometu te ih upozoriti na dodatan oprez, pogotovo u blizini škola. (www.vpz.hr)

- PROMO -

 

 

Povezane vijesti

Skip to content