1. ŽNL Kokoška igrač kola, na vrhu liste strijelaca bez promjene, Suhopolje vodeća momčad

Nakon deset odigranih kola u 1. županijskoj nogometnoj ligi na vrhu liste strijelaca nema promjene. I dalje je vodeći suhopoljski nogometaš Ivan Ibriks sa 16 postignutih pogodaka, a slijedi ga bušetinski napadač Janko Brlas (12 golova). U desetom kolu upravo je ovaj dvojac odmjerio snage u utakmici Suhopolja i Bušetine 1947., a zanimljivo je da su teren napustili bez postignutog zgoditka.

Najbolji igrači 10. kola:

7 bodova – Darko Kokoška (Dinamo Četekovac) – postigao četiri zgoditka u pobjedi nad gostima iz Sladojevaca.

6 bodova – Marko Matić (Podravac Sopje) – nakon sedam sušnih kola s tri zgoditka doveo svoju momčad do pobjede.

5 bodova – Josip Ivačić (Suhopolje) – triput ubacio loptu u mrežu u pobjedi nad gostima iz Bušetine.

4 boda – Benjamin Dijanešić (Sloga Zdenci) – zbog njega je Goran Peić zaradio isključenje, čime je bio olakšan put do osvajanja tri boda.

3 boda – Josip Šoštar (Lukač 05) – svojim pogotkom potvrdio pojedu nad liderom, ujedno proslavio rođendan.

2 boda – Dario Čančar (Graničar Okrugljača) – oslonac trenera Miroslava Ćorića u pobjedi nad Voćinom.

1 bod – Mihael Boroša (Rezovac) – odličnom igrom jedan od glavnih aduta u prekidu crne serije svoje momčadi.

Lista strijelaca:

16 – Ibriks (Suhopolje)

12 – Brlas (Bušetina 1947.)

11 – Ramić (Mladost Čač.), Kokoška (Dinamo)

10 – Juhas (Bratstvo)

9 – Lončarek (Suhopolje)

8 – Ugarković (Mladost Čač.), Dedaj (Sloga), Šoštar (Lukač 05)

7 – Dežmarić (Rezovac), Holec (Lukač 05), Nemeth (Mladost Čač.), Ivačić (Suhopolje)

6 – Bušljeta (Sloga), Jančić (Mikleuš), Grizelj (Lukač 05), Bušetinčan (Bušetina 1947.), Jaković (Voćin), Dunković (Slavonija), Kristić (Bratstvo), Vratković (Sloga), Babec (Suhopolje), Matić (Podravac)

5 – Perošević (Mladost 1930.), Tunić (Dinamo)

4 – Klasić (Bušetina 1947.), Lončar (Lukač 05), Giber (Mikleuš), Sertić (Suhopolje)

3 – Jerešić (Podravac), Petrinić (Graničar), Milinović (Bratstvo), Kovačević (Rezovac), Menegati (Suhopolje), Čoklo (Bušetina 1947.)

2 – Vujičić (Rezovac), Matijašević (Rezovac), Martinčević (Mladost 1930.), Krznarić (Rezovac), Novoselec (Mladost 1930.), Pšihistal (Bratstvo), Bajivić (Bratstvo), Buzuk (Rezovac), Pejić (Rezovac), Borić (Bušetina 1947.), Balogović (Graničar), Falat (Mladost Čač.), Čorda (Mladost Čač.), Mudri (Mladost 1930.), Ivčić (Mikleuš), Tašić (Voćin), Dijanešić (Sloga), Androš (Podravac), Fučkar (Graničar), Perić (Voćin), Rajnović (Lukač 05), Maršić (Mladost Čač.)

1 – Lončarek (Dinamo), Dorinka (Dinamo), Ćavić (Mladost Čač.), Simonović (Voćin), Gumbarević (Slavonija), Tomašević (Podravac), Karačić (Podravac), Mikić (Podravac), Zajček (Podravac), Egri (Suhopolje), Kujavić (Mikleuš), Topić (Rezovac), Ilić (Bratstvo), Veg (Graničar), Marković (Voćin), Vicić (Voćin), Pernar (Bušetina 1947.), Mroz (Mladost Čač.), Troha (Dinamo), Fotez (Slavonija), Krušelj (Podravac), Hodak (Suhopolje), Čović I. (Voćin), Čović H. (Voćin), Medić (Rezovac), Marijanović (Mikleuš), Vrhovski (Mladost Čač.), Sabo (Bušetina 1947.), Šomođi (Mladost 1930.), Grljak (Suhopolje), Pranjić (Sloga), Karnik (Bratstvo), Mađarević (Mladost 1930.), Šuvak (Mladost 1930.), Bubaš (Sloga), Novaković (Slavonija), Jukić (Mladost Čač.), Hrkač (Dinamo), Kristić (Dinamo), Kizivat (Podravac), Mrva (Mikleuš).

Poredak uoči 11. kola:

foto: znsvpz.hr

(www.icv.hr, ts, mš, foto: arhiva)