SASTANAK S PREDSJEDNICOM Naša županija je, što se nacionalnih manjina tiče, pozitivan primjer i drugim sredinama

- PROMO -

U sklopu posjeta Virovitičko-podravskoj županiji, predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović razgovarala je i s predstavnicima nacionalnih manjina u našoj županiji: s Draženom Bogojevićem ispred srpske nacionalne manjine, Jasnom Per Kožnjak ispred češke nacionalne manjine, Ganijem Abazijem u svojstvu predstavnika albanske nacionalne manjine i Ištvanom Selešijem ispred mađarske nacionalne manjine. Ovom je sastanku nazočio i zamjenik župana Virovitičko-podravske županije Igor Pavković koji je istaknuo zadovoljstvo susretom s predsjednicom.

Predstavnici nacionalnih manjina istaknuli su dobru suradnju s Virovitičko-podravskom županijom, ali i dobru međusobnu suradnju među manjinama, što je predsjednica RH Kolinda Grabar Kitarović istaknula kao vrlo pozitivan primjer – zaključio je Igor Pavković. (www.icv.hr, bs, Foto: M. Rođak)

 

Povezane vijesti

Skip to content