FOTO Slatina pobijedila Graničar i u pozitivnoj atmosferi čeka županijski derbi

U jedanaestom kolu 4. lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica nogometaši Slatine su na svom stadionu pobijedili Graničar iz Đurđevca 4:1. U prvom dijelu domaća momčad dosta se patila s lomljenjem otpora gostujućeg sastava.

Dvije minute prije odlaska na odmor Dominik Hodak doveo je Slatinčane u prednost. U pauzi između dva dijela domaći trener Damir Pemper ukazao je svojim igračima na pogreške, što je rezultiralo boljom igrom u nastavku utakmice. U drugom dijelu raspucali su se slatinski nogometaši. U 51. minuti zgoditak je postigao Toni Hrgetić, a deset minuta kasnije Domagoj Jendrašić. Četvrti zgoditak gosti su si sami ubacili u mrežu. Tri minute prije kraja Đurđevčani su smanjili na konačnih 4:1.

45268994 2210749838957890 1906233586931990528 n Custom

– Zadovoljan sam pobjedom i osvajanjem tri nova boda. U subotu nas očekuje županijski derbi u Orahovici. S Papukom uvijek igramo dobro. Očekujem pozitivan rezultat – zadovoljan je bio trener Slatine Damir Pemper.

Slatina – Graničar Đurđevac 4:1
Igrač utakmice: Matej Kupres