FOTO U ludoj završnici iskusni Andrejas Černeli donio bod Lukaču 05 protiv Rezovca

Na igralištu u Lukaču danas (subota) je odigrana utakmica 16. kola prve županijske lige između domaćeg Lukača 05 i Rezovca. Pred utakmicu s Rezovcem, stručni stožer Lukača 05 imao je kadrovskih problema.

Zbog ozljeda i žutih kartona, trener Miroslav Čor na raspolaganju je imao samo deset igrača, pa se “u dres” morao skinuti i njegov prvi pomoćnik Andrejas Černeli, a jedina rezerva na klupi je bio i sam Čor, koji je ušao u igru u drugom dijelu utakmice.

Ni Rezovac nije imao više zamjena na klupi. U otvorenoj igri u prvom dijelu, gosti iz Rezovca su iskoristili jednu pogrešku domaće momčadi i zgoditkom Marija Nrece poveli u 37. minuti. Tek u 70. minuti domaća momčad je izjednačila zgoditkom Kristijana Blažekovića.

IMG 9842 Custom

Rezovčani se nisu predavali i preko robusnog Vanje Dežmarića u 80. minuti postižu drugi zgoditak i vode 2:1. Na kraju je stvar u svoje ruke preuzeo iskusni Černeli i zgoditkom u 86. minuti postavio konačni rezultat 2:2.

Lukač 05 – Rezovac 2:2
Igrač utakmice: Kristijan Blažeković