GVERIĆ I PAVLOVIĆ ZAKLJUČALI VARAŽDINCE Košarkaši Virovitice prekinuli post pobjedom protiv Vindije

U 15. kolu Druge muške lige Sjever na domaćem terenu košarkaši Virovitice pobijedili su rivale iz Varaždina rezultatom 91:78.

Slabi start Virovitičana u prvoj četvrtini donio je gostima prednost nakon prve četvrtine. No, to je bila ujedno i jedina četvrtina koja je otišla na stranu gostiju. Polako i s iskustvom košarkaši Virovitice su stvarali prednost i opravdali status favorita. Iako bez dvojice stožernih igrača, domaćini su uzeli vrijedne bodove i nastavljaju svoj pohod prema sredini tablice.

Dvojac koji je predvodio virovitičke košarkaše bili su iskusni Mario Gverić sa 23 koša i kapetan Antonio Pavlović sa 25 koševa.

Sljedeće kolo košarkaši Virovitice gostuju u Ivancu i uz jednu domaću i gostujuću utakmicu završavaju ovu sezonu.

KK Virovitica – KK Vindija Varaždin 91:78 (21:24,18:12,25:23,27:19)

VIROVITICA: Golub V. -, Žubrinić L. -, Matković T. -, Petrović M. 0, Gverić M. 23 (3×3), Pavlović A. (cap) 25, Moslavac L. -, Petrović Z. 19, Petrović S. 13, Cah D. 5 (1×3), Denić T. 6. Trener: Antonio Pavlović.

VINDIJA: Jakšić I. (cap) 24 (5×3), Labaš I. -, Pizek H. 15 (1×3), Grđan V. 12 (4×3), Cesarec M. 0, Kovačić B. 2, Kapustić M. -, Kuparić M. 10, Vujović V. 15 (1×3), Bađun M. -, Modrić B. 0. Trener: Dražen Cesar.