NAPETA ZAVRŠNICA Zelina još jednom nepremostiva prepreka za Lavice

Svoj drugi prvenstveni poraz u ovoj sezoni rukometašice 1234 Virovitice su pretrpjele od istih protivnica, Zeline, u 19. kolu 2. lige Sjever.

U prvom dijelu prvenstva u Zelini veći dio utakmice gošće iz Virovitice su bile u prednosti, da bi na kraju posustale i izgubile već dobivenu utakmicu.

Ovog puta Virovitičanke su povele 3:1 i stale. To koriste iskusne gošće predvođene Tanjom Madžarac i Ivanom Kranjec i vode gotovo do kraja utakmice s prednošću od dva do šest zgoditaka. Domaće igračice su se dosta mučile kako bi postigle zgoditak. Na njima je sigurno posljedice ostavila naporna utakmica s Podravkom II Lino u srijedu.

IMG 9942 Custom e1553984742233

Nakon dosta patnje nepune dvije minute prije kraja utakmice rukometašice 1234 Virovitice su uspjele izjednačiti rezultat na 26:26. Ovaj puta nisu imale snage niti sreće za potpuni preokret. U preostalom vremenu gošće postižu dva zgoditka, a domaće niti jedan te vrijedni bodovi u borbi za naslov prvakinja odlaze u Zelinu.

U posljednje dvije sezone virovitičke rukometašice jedino su izgubile sve susrete od Zeline, tako da je zelinska ekipa postala svojevrsna “crna mačka” za Virovitičanke. Bjelovarski suci svojim neujednačenim kriterijem posebice u prvom dijelu utakmice donijeli su nemir u oba sastava. Sada se treba okrenuti nastavku prvenstvenog natjecanja i pokušati osigurati naslov prvakinja.

IMG 9932 Custom e1553984764570

1234 Virovitica: Mustač, Hrvoić 1, Dujmović, Veršec 1, Đud, Blažev, Hudoletnjak 12 (1), Maja Biuk 3, Blažević, Medved 1, Zupčić 2 (1), Bardić, Prpić, Deskar 6, Miklić i Iva Biuk (7+1). Trenerica: Zdenka Premužić .

Sedmerci: 3 (2)

Isključenja: 4 minute (Hrvoić 4 minute)