BALOGOVIĆ POPUT HOBOTNICE Vratar Graničara branio “nemoguće” za vrijedan domaći bod

Što se prvenstveno natjecanje u prvoj županijskoj nogometnoj ligi bliži kraju, fenjeraš Graničar iz Okrugljače igra sve bolje.

U 24. kolu na svom terenu je remizirao sa Slavonijom iz Sladojevaca. Domaća momčad je igrala bez opterećenja, dok su gosti očekivali puni plijen kako bi se izvukli iz zone ispadanja iz lige. U četvrtoj minuti zgoditkom Petra Černelija Graničar je poveo 1:0. Dvadesetak minuta kasnije najiskusniji gostujući igrač, nekadašnji internacionalac Antun Dunković izjednačio je na 1:1.

Četiri minute prije odlaska na odmor najubojitiji domaći napadač Karlo Petrinić dovodi domaću momčad u prednost 2:1. Tim se rezultatom otišlo na odmor.

Drugi dio je protekao u nizu gostujućih napada ne bi li promijenili rezultat. U više navrata domaći vratar Kristijan Balogović činio je čuda, braneći “nemoguće”. U 70. minuti obranio je i kazneni udarac Antunu Dunkoviću. Ipak minutu prije kraja utakmice Zlatko Miler pronašao je put do mreže i izjednačio rezultat na konačnih 2:2.

Graničar Okrugljača – Slavonija Sladojevci 2:2
Igrač utakmice: Kristijan Balogović