BEZ IJEDNE IZGUBLJENE UTAKMICE No Limit osvojio prvi proljetni Ždral kup u Daruvaru

U organizaciji nogometnog kluba Daruvar održan je 1. proljetni Ždral kup za uzraste U-8 i U-10. U konkurenciji 19 momčadi mlađi predstavnici No Limita nisu uspjeli ući među četiri najbolje ekipe turnira. Sretnijim izvođenjem deveteraca uspješniji su bili prijatelji iz Suhopolja i zasluženo prošli u polufinale turnira. Starija ekipa je završila turnir bez ijedne izgubljene utakmice.

20190501 1015220 resized Custom

U grupnoj fazi natjecanja postigli su sljedeće rezultate:

• No Limit – Daruvar II 2:0 (Knežević 2),
  • No Limit – Moslavina 2:1 (Knežević, Jug)
  • No Limit – Dinamo Pavlovci 2:2 (Jug, Knežević).

20190501 180743 resized Custom

U polufinalu, koje su ponovno igrali s Moslavinom iz Kutine bio je dovoljan gol Marija Juga i zasluženo prolaze u finale. U finalu se također susreću s protivnicima iz grupne faze, Dinamom iz Pavlovaca. Prvo poluvrijeme je bilo bez većih prilika, igra se uglavnom odvijala na sredini terena. U drugom poluvremenu, iako sad i umorni i nezadovoljni igrom i rezultatom, akademci ubacuju u petu brzinu i dovode momčad do pobjede rezultatom 3:0 (Knežević 2, Đurđević 1).

20190501 180506 resized Custom

Ekipa se vraća doma s pregršt osvojenih nagrada – najbolji igrač turnira je Luka Knežević, igrači Tasha Filipović i Mario Jug su izabrani u najbolju postavu turnira, a njihov trener Damir Filipović je osvojio pehar kao najbolji trener turnira.

20190501 181012 resized Custom

Za No Limit igrali su: Roko Gojmerac, Tasha Filipović, Roko Santro, Karlo Jovanović, Petar Ključec, Josip Đurđević, Luka Knežević, Mario Jug, Karlo Klement, Leona Radi, Noa Kiš, Ivan Moslavac i Filip Dudović pod vodstvom trenera Damira Filipovića. (www.icv.hr, mš)