Pet zlata za Karate klub Virovitica na Podravina openu u Đurđevcu

U Đurđevcu je održan Podravina open u karateu. Iz karate kluba Virovitica na turniru su nastupili:

U kategoriji učenika u disciplini kata: Lovro Erak i Laura Erak te su oboje osvojili druga mjesta i srebrne medalje, dok je u borbama u kategoriji do 34 kg nastupio Noell Široki koji je osvojio prvo mjesto i zlatnu medalju. Prvo mjesto i zlatnu medalju osvojio je i Jakob Đebro u kategoriji do 42 kg. Jakob je nastupio i u mlađem kadetskom uzrastu u kategoriji do 41 kg, gdje je odradio vrlo dobro i osvojio drugo mjesto i srebrnu medalju.

U mlađim kadetima do 41 kg nastupio je Chris Malčec koji je osvojio treće mjesto i brončanu medalju, dok je u kategoriji – 57 kg Domagoj Kesak osvojio prvo mjesto i zlatnu medalju. Zlatom se okitio i Nikola Gondi u kategoriji +57 kg, dok je Filip Nađaković, u istoj kategoriji, osvojio treće mjesto i broncu.

U mlađim kadetima do 63 kg Luka Rajnović osvojio je drugo mjesto i srebrnu medalju.
Do prvog mjesta i zlatne medalje došla je i Tara Nicole Bonačić u mlađim kadetkinjama do 55 kg.

Idućeg vikenda Lovro i Laura Erak odlaze na Prvenstvo Hrvatske za mlađe uzraste u disciplini kata, koje će se održati u Osijeku.