ŠRK “TVIN” održao klupsko natjecanje u lovu ribe udicom na plovak, Josip Laklija upecao najviše

Športski ribolovni klub „TVIN“ u nedjelju je održao klupsko natjecanje u disciplini lov ribe udicom na plovak. Na virovitičkim ribnjacima natjecale su se sve kategorije, kadeti, kadetkinje, seniorke i seniori, ukupno 22 natjecatelja. Nakon natjecanja, najuspješnijim ribičima medalje su uručili gradski pročelnik za društvene djelatnosti Alen Bjelica i predsjednik kluba Marijan Mikec.

Najbolji u kategoriji seniora bio je Josip Laklija (6647 grama), drugi je bio Kristijan Templar (6462 grama), a treći Matija Templar (5636 grama). Najbolji kadet je Roko Kin (5250 grama), drugo mjesto osvojio je Lovro Grubić (3400 grama), a treće Leon Meseš (3345 grama). Najbolja kadetkinja bila je Lana Lazić (3360 grama), a seniorka Marta Mikec (2889 grama). (www.icv.hr)