Uspješan slatinski niz prekinut u Đurđevcu, Picoki protiv Pemperove momčadi slavili 3:0

Uspješna proljetna serija slatinskih nogometaša trajala je deset kola. U jedanaestom proljetnom kolu Slatinčani su na gostovanju u Đurđevcu doživjeli prvi proljetni poraz.

U prvom dijelu utakmice Slatina je uspješno parirala Picokima. Domaća momčad je povela iz kaznenog udarca u 27. minuti.

-Prekršaj nije bio u kaznenom prostoru, već barem metar i pol izvan njega – nakon utakmice rekao nam je trener Slatine Damir Pemper.

Nakon odmora đurđevački nogometaši su bili bolji. Drugi pogodak su postigli u 62. minuti neobranjivim udarcem s 30 metara udaljenosti, a sedam minuta kasnije potvrdili su pobjedu trećim pogotkom.

-Teško je izdvojiti nekoga, ali je bolji od ostalih mojih igrača na terenu bio Denis Petrinjak. Zbog žutih kartona, ni iduće kolo nećemo biti kompletni, tako da ćemo se morati dobro pomučiti da dođemo do bodova – zaključio je trener Pemper.

Graničar Đurđevac – Slatina 3:0
Najbolji u redovima Slatine: Denis Petrinjak