4. LIGA BJ-KC-VT Slatina pobjedom u posljednjem kolu zaključila fantastičnu sezonu na trećem mjestu

U posljednjem kolu 4. lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica nogometaši Slatine gostovali su u Grabrovnici, gdje su pobijedili Mladost iz Kloštra Podravskog 4:2.

Početak utakmice nije dao naslutiti takav kraj. Mladostaši su poveli 2:0, nakon 30 minuta igre. Do odmora Slatina je smanjila zaostatak na 2:1. Dosuđen je kazneni udarac za Slatinu, domaći vratar obranio je šut Domagoja Jendrašića, ali je iz popravka Domagoj postigao pogodak.

Po ovoproljetnom običaju Slatinčani su se razigrali u drugom dijelu i u posljednjih deset minuta preokrenuli rezultat. Dva zgoditka postigao je najbolji igrač utakmice Toni Hrgetić, a jednog je dao Matija Bubaš.

-Zadovoljan sam kako ovom utakmicom, tako i cijelom polusezonom, koja je pokazala da u ekipi imamo kvalitetne igrače – rekao je trener Slatine Damir Pemper.

Mladost Kloštar Podravski – Slatina 2:4
Igrač utakmice: Toni Hrgetić