PITOMAČA IZ PONORA DO POBJEDE Veliki preokret za pobjednički oproštaj od ovosezonskog natjecanja

U posljednjem ovosezonskom kolu 4. lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica, nogometaši Pitomače gostovali su u Virju kod Podravca.

Virovci su poveli u 16. minuti, ali je već nakon šest minuta odličnim zgoditkom poravnao Valentino Paradinović. Domaća momčad bila je agilnija i do odmora vodi 2:1, a u prvoj minuti nastavka povećavaju prednost na 3:1. Gostujući trener Goran Bosilkovski uvodi u igru oporavljenika Filipa Škaru, koji nakon dvije minute provedene u igri smanjuje domaću prednost na 3:2. Podravac je stao što koriste nogometaši Pitomače i u 10 minuta zgodicima Alena Jantola i Nikole Plavšića vode 4:3. Do kraja utakmice Pitomača je mogla i uvjerljivije pobijediti propustivši nekoliko izglednih prilika uključujući i kazneni udarac u 75. minuti.

-Moji igrači su pokazali karakter i preokrenuli uvjerljivu prednost domaće momčadi vrlo atraktivnim zgodicima – zadovoljan je bio trener-igrač Pitomače Goran Bosilkovski.

Podravac Virje – Pitomača 3:4
Igrač utakmice: Nikola Plavšić