STIŽE NEVRIJEME Dijelove naše županije pogodila tuča i grmljavinski pljuskovi, nevrijeme izgledno i danas

Na području Virovitičko-podravske županije danas (nedjelja) je bilo vruće i sparno, s visokim postotkom vlage u zraku. Neke dijelove županije pogodili su grmljavinski pljuskovi, a neke i tuča, koja je kako doznajemo prema javljanju čitatelja, pogodila Orešac. Tijekom noći se također, očekuju grmljavinski pljuskovi uz mjestimičnu tuču, a kiša će se zadržati i u nastavku tjedna. Najniža jutarnja temperatura zraka od 19 do 24, a najviša dnevna od 24 do 28 Celzijevih stupnjeva.

Na vremenske neprilike upozorava i meteoalarm. Na području naše županije “upaljen” je narančasti meteoalarm koji upozorava da je vrijeme opasno te da su prognozirane neuobičajene vremenske prilike. (www.icv.hr, foto i video: čitatelj)