JAKOB ĐEBRO NAJUSPJEŠNIJI Virovitički karatisti nastupili na WKF kampu i jakom Kupu u Umagu

Prošli tjedan članovi Karate kluba “Virovitica” sudjelovali su na WKF karate kampu u Umagu. U sklopu kampa održan je WKF Kup za uzraste U-12 i U-21. Nakon Kupa održana je premijerliga.

Iz virovitičkog Karate kluba na kampu su sudjelovali: Sara Malčec, Jakob Đebro, Nikola Gondi, Mihael Štefović, Chris Malčec, Matija Relić i Tara Nicolle Bonačić.

Prvog dana na Kupu nastupili su Jakob Đebro, koji je nakon dvije pobjede odradio meč za ulazak u finale, ali nažalost izgubio. Nakon toga izgubio je i meč za treće mjesto, pa je na kraju zauzeo peto mjesto.

IMG 20190704 203342 resized 20190710 092053899 Custom e1562758694814

Sara Malčec je izgubila u prvom nastupu, a time i pravo daljnjeg natjecanja. Inače u kategorijama je bilo više od 100 natjecatelja iz 90 zemalja.

Drugog dana nastupio je Nikola Gondi koji je radio dobro obzirom da je vodio borbu i tempo borbe, no prevelika želja za pobjedom mu je donijela izgubljeni bod i gubitak borbe pa se tako morao oprostiti od daljnjeg natjecanja.

U subotu nastupili su Chris Malčec, koji je izgubio prvu borbu i pravo daljnjeg nastupa te Tara Nicolle Bonačić, koja je nakon izgubljene borbe ušla u repasaž koji također gubi, a time i daljnji nastup.

IMG 20190705 131316 BURST001 COVER resized 20190710 092354331 Custom e1562758725907

U kadetima nastupio je Mihael Štefović koji odlično radi u dvije borbe koje je i pobijedio, dok u trećoj borbi dominira i vodi. Dva suca su dodijelila njegovom suparniku tri boda i tako Mihael gubi treću borbu i pravo daljnjeg nastupa.

Posljednjeg dana natjecanja nastupio je Matija Relić, koji je također zaustavljen u prvoj borbi te je ostao bez značajnijeg plasmana.