FOTO Drugi dan 7. međunarodnog No Limit kupa: Virovitički Akademci četvrti, Roko Gojmerac najbolji vratar

Ovog vikenda povodom Dana grada Virovitice – Rokova 2019. održava se 7. međunarodni No Limit kup, nogometni turnir koji se odigrava na Tvin-ovom nogometnom igralištu u Virovitici.

Prvog dana turnira, u petak, 16. kolovoza snage su odmjerile selekcije U-8, dok je subota, 17. kolovoza bila rezervirana za selekcije U-11.

68270248 2343117195778211 4140764681444786176 n Custom

Na turniru su nastupili: NK Slaven Belupo, FK Stars Gradiška, Škola nogometa Međimurje, HNK Cibalia Vinkovci, NK Moslavina, NK Rugvica Sava, Škola nogometa Orahovica, NK Suhopolje i domaćin turnira, virovitički No Limit.

Konačni pobjednik u konkurenciji U-11 bila je Škola nogometa Međimurje, koja je pokazala odličnu igru i zasluženo osvojila turnir. Srebro je pripalo vinkovačkoj Cibaliji, brončani je bio Stars iz Gradiške, a četvrto mjesto osvojio je No Limit u izuzetno jakoj konkurenciji.

Najboljim igračem turnira proglašen je Adriano Debelec iz Škole nogometa Međimurje. Najboljim golmanom turnira proglašen je Roko Gojmerac iz No Limita, dok je najbolji strijelac bio Vito Kukolić iz pobjedničke momčadi.

68948580 2343012859121978 1275597199488581632 n Custom

Medalje i pehare ekipama te prigodne trofeje najboljim pojedincima uručio je zamjenik župana Virovitičko-podravske županije Marijo Klement.

Danas (nedjelja) se igra treći, ujedno i posljednji dan turnira, a rezerviran je za selekcije U-9 (2011. i mlađi).