2. ŽNL Vodeći strijelci skupine Zapad A. Paulović i S. Djak, na “Istoku” listu predvodi F. Perić sa sedam zgoditaka

Na terenima županijskih drugoligaša proteklog je vikenda odigrano četvrto kolo. Donosimo kompletnu listu strijelaca u obje skupine.

Skupina Zapad:

7 – S. Djak (Bilogora 1947.), A. Paulović (Drava)

6 – Grizelj (Sveti Đurađ)

4 – Juhas (Gradina), Jagica (Turanovac), Ladović (Sveti Đurađ), Biondić (Sveti Đurađ), D. Maresić (Kladare)

3 – D. Čančar (Turanovac), Mi. Iličić (Dinamo Kapela), Puškarić (Gradina), Vujičić (Gradina), Tomšić (Lukač 05), Mareković (Drava)

2 – Šelember (Podgorje), Hodak (Kladare), Tomić (Sokol), Jurlina (Turanovac), Milaković (Croatia), Šerepec (Croatia), Kovač (Mladost Vukosavljevica), G. Peić (Turanovac), Vlaisavljević (Bilogora 1947.), Đurašević (Dinamo Kapela), Krmpotić (Podgorje), Milinović (Gradina), M. Draganić (Dinamo Kapela), Cik (Bilogora 1947.), Martelo (Sokol), Kosina (Mladost Vukosavljevica), Nemčec (Mladost Vukosavljevica)

1 – Ćavar (Podgorje), Tepeš (Podgorje), Knežević (Lukač 05), Mikac (Lukač 05), A. Maresić (Kladare), Jurić (Drava), Hajić (Sokol), M. Lanšćak (Sokol), J. Lanšćak (Sokol), Habijanić (Turanovac), Kovač (Croatia), Vidović (Croatia), K. Draganić (Dinamo Kapela), Škrablin (Drava), Slavić (Sveti Đurađ), Štefanić (Turanovac), D. Pakšec (Lukač 05), Lončarić (Croatia), Bugarinović (Kladare), Jozić (Gradina), Posavac (Bilogora 1947.), Spajić (Sokol), Draganić (Turanovac), Taušan (Turanovac), Ćavarušić (Sveti Đurađ), Szabo (Sveti Đurađ), Gjanić (Kladare), Ivanović (Kladare)

Skupina Istok:

7 – F. Perić (Ćeralije)

5 – Kurtić (Zrinski)

4 – Zdelar (Crnac)

3 – Mijatović (Zrinski), Makar (Standard)

2 – M. Jozić (Ćeralije), Kapetanović (Zrinski), Znika (Zrinski), Marijan Velić (DOŠK), Vida (Munja), Horvat (Mladost Bakić), Hrgetić (Standard)

1 – Dokić (Dinamo Josipovo), Bejuk (Dinamo Joispovo), Rosan (Munja), Radić (Crnac), Validžić (Plavi), Zdelar (Zrinski), Šterl (Zrinski), Gojmerac (Plavi), Mihalić (Standard), Gabud (Standard), Marinković (Standard), Gusić (Dinamo Josipovo), Striber (Ćeralije), Brozović (Zrinski), Marin Velić (DOŠK), Benko (Standard), Mikulčić (Plavi).

(www.icv.hr, ts, foto: ilustracija, T. Szabo)