FOTO Graničar Bušetina u golijadi do tri boda, Karlo Petrinić Sladojevčanima zabio četiri komada

Prije sedam dana, u 1. kolu prve županijske lige, nogometaši Graničar Bušetine su na gostovanju u Koriji vodili 3:0 i na kraju izgubili utakmicu 4:3.

U drugom kolu, na domaćem terenu, Graničar Bušetina je povela 3:0. Dva zgoditka je postigao Danijel Borić, a jednog Karlo Petrinić. Ovog puta se nije ponovio isti scenarij.

Petnaestak minuta prije odlaska na odmor dio domaćih navijača strahovao je za konačni rezultat, jer su gosti iz Sladojevaca smanjili rezultat na 3:1 pogotkom Zlatka Milera. Do odmora bilo je 4:1 drugim pogotkom Karla Petrinića.

IMG 3442 Custom e1567430349772

U drugom dijelu dva pogotka postigao je još Karlo Petrinić, a jednog Janko Brlas. Autor drugog zgoditka za goste bio je Igor Dunković.

U gostujućim redovima u 83. minuti igru je morao napustiti Mateo Jerešić zbog drugog žutog kartona.

-Čestitam gostima na fer i korektnoj igri. Zasluženo smo došli do bodova. U idućem kolu čeka nas teško gostovanje u Borovi, ali idemo se sportski potući, pa kako bude – nakon utakmice je izjavio trener Graničar Bušetine Miroslav Čor.

Graničar Bušetina – Slavonija Sladojevci 7:2
Igrač utakmice: Danijel Borić