KARLO JAKUPEC ZABLISTAO U ČAZMI S nova tri boda Pitomača drži priključak s vrhom tablice

Nogometaši Pitomače bili su uvjerljivi na gostovanju u Čazmi, u 4. kolu 4. lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica i pobijedili domaću momčad rezultatom 3:1. Cijela utakmica protekla je u dominaciji gostujućih igrača.

Igrači Pitomače poveli su u 14. minuti pogotkom Karla Jakupeca. Uz taj pogodak gosti su u prvom dijelu imali još dvije kolosalne prilike koje nije realizirao Antonio Babec.

U nastavku rezultat se nije mijenjao do posljednjih dvadesetak minuta. U roku od sedam minuta Alen Jantol je postigao dva zgoditka. U 66. minuti doveo je Pitomaču u prednost 2:0, a u 73. minuti svojim autogolom smanjio je gostujuću prednost na 2:1. Minutu prije kraja utakmice konačni rezultat postavio je Milan Prlić.

-Trebali smo pobijediti s još većom razlikom, jer smo propustili nekoliko izglednih prilika za zgoditak. Očekujem da ćemo i u idućem kolu nastaviti našu uspješnu seriju, kada nam u goste dolazi Dinamo iz Predavca – zadovoljan je bio trener Pitomače Goran Bosilkovski.

Čazma – Pitomača 1:3
Igrač utakmice: Karlo Jakupec