PAPUK U KRIZI Orahovčani doživjeli peti uzastopni poraz, ovog puta bolji je bio Radnik iz Križevaca

Nogometaši orahovačkog Papuka niti u 5. prvenstvenom kolu nisu uspjeli doći do prvih ovosezonskih bodova u 3. HNL Sjever.

Nije pomogao niti novi trener Stjepan Mađarić koji je tijekom tjedna zamijenio Darka Krsnika na klupi Orahovčana, iako je Papuk mogao i do boljeg rezultata. Papuk je ugostio Radnik iz Križevaca i izgubio s konačnih 0:2.

Tekst se nastavlja ispod oglasa...

Prvi dio donio je taktičko nadmudrivanje na sredini terena, gotovo niti jedna momčad nije stvorila ozbiljnu prigodu. Gosti su imali dvije prilike, no siguran je bio Mehmedi na vratima Orahovčana, a Papuk je ostao bez udarca na gol. U drugom dijelu Orahovčani su se malo trgli, stvorili nekoliko prigoda, no neprecizni su bili Mimić i potom Ninčević. Posebno koban bio je promašaj Ninčevića iz sjajne prigode, jer je u kontri Radnik i poveo u 53. minuti pogotkom Bastašića, a sve je bilo riješeno u 61. minuti kada je Tihelka matirao Mehmedija za konačnih 0:2.

Papuk uistinu nema ni sreće, u utakmicu je ušao bez ozlijeđenih Miroslava Rukavine, Danijela Zebeca i Slavena Mimića, a kaznu od četiri utakmice odrađuje ponajbolji orahovački igrač Marin Čavić. Uz sve to u 30. minuti još se ozlijedio i Ante Knežević pa potom i Borna Mimić te Dario Periša. Papuk sljedeće kolou putuje u Đurđevac, domaćem Graničaru, ali u kakvom sastavu teško je reći, no iz Kluba je najavljeno da bi moglo stići i koje pojačanje.

Papuk Orahovica – Radnik Križevci 0:2
Najbolji u redovima Papuka: Jurica Šantić