POBJEDA I TRI PORAZA VIRO VIROVITICE Proteklog vikenda odigrali dvije pripremne utakmice i turnir u Slatini

Proteklog vikenda rukometaši Viro Virovitice su odigrali četiri pripremne utakmice. U subotu, u sportskoj dvorani Tehničke škole prvo su odigrali s jednim od glavnih favorita za naslov prvaka, križevačkim KTC-om. Kvalitetniji gosti su bili od početka u prednosti i na kraju došli do uvjerljive pobjede 33:20.

Za Viro Viroviticu su igrali: Štimac, Meter, Uđbinac, Đurđević, Janjić 2, Pandža 3, Okružnik 2, Crljenić 3, Sabo 1, Rešetar, Đeri, Olujić 2, Dujmović, Smiljanić, Sreš, Starčević, Pavić, Dujmović, Oršulić, Vilček 2 te Karlo 5 i Hrvoje Vašarević.

U drugoj utakmici momčad trenera Damira Vašarevića je došla do pobjede nad Vidovcem 31:30. U prvom dijelu gosti su bili u prednosti. U nastavku u 40. minuti Virovitičani preuzimaju kontrolu igre i rezultata te na kraju dolaze do minimalne pobjede.

IMG 3097 Custom

Za Viro Viroviticu su igrali: Štimac, Meter, Uđbinac, Đurđević, Janjić 7, Pandža 9, Okružnik 1, Crljenić 1, Sabo 4, Rešetar 2, Đeri, Olujić 2, Dujmović, Smiljanić, Sreš, Starčević 2, Pavić, Dujmović, Oršulić 1, Vilček, te Karlo 2 i Hrvoje Vašarević.

Povodom dana grada Slatine u nedjelju je odigran turnir na kojemu su rukometaši Viro Virovitice osvojili treće mjesto. U prvoj utakmici su poraženi do domaće momčadi 33:22. U drugoj utakmici pregaženi su od Pecsi VSE 38:11.

U prvoj utakmici za Viro Viroviticu su igrali: Štimac, Đurđević, Rešetar, Šulentić 1, Pavić 2, Olujić 3, Oršulić 3, Đeri 2, Crljenić 3, Vilček, H. Vašarević, Dujmović, K. Vašarević 8 i Smutni.

U drugoj utakmici su igrali: Štimac, Đurđević, Rešetar, Šulentić 1, Pavić 1, Olujić 1, Oršulić 1, Đeri, Crljenić 2, Vilček, H. Vašarević, Dujmović 1, K. Vašarević 3 i Smutni 1.

-Zadovoljan sam igrom svoje mlade momčadi. Međutim okruženje u kojem djelujemo nije nam naklonjeno. Nemamo tretman sukladan našem ligaškom statusu – rekao nam je razočarani trener Damir Vašarević.