Tijesan poraz našičkog NEXE-a u trećem kolu SEHA lige na gostovanju kod Vardara u Skopju

U utakmici 3. kola SEHA Gazprom regionalne lige rukometaši našičkog Nexe-a gostovali su u Skopju, gdje su odmjerili snage s donedavnim prvakom Europe, Vardarom.

U prvom dijelu se igralo dosta izjednačeno, pri čemu su Našičani u nekoliko navrata imali prednost. Na odmor se otišlo rezultatom 14:14. I u prvih desetak minuta nastavka igralo se izjednačeno. U 46. minuti domaća momčad se odvaja na pet pogodaka prednosti 23:18. Gosti iz Našica do kraja su uspjeli smanjiti na dva pogotka zaostatka. Konačni rezultat bio je 27:25 za Vardar.

U idućem kolu Nexe je 30. rujna u 19 sati domaćin momčadi Beijing Sport University.

Za momčad trenera Hrvoja Horvata igrali su: Perica Lelić (7+0), Albin Eter, Fran Mileta 4, Marko Mrđenović, Saša Barišić Jaman 3(1), Ivan Dumenčić 4, Moreno Car, Marko Buvinić 2, Mihailo Radovanović (6+0), Marin Greganić, Marin Jelinić 3, Tomislav Severac 2, Živan Pešić 2, Tomislav Kvastek, Halil Jaganjac i Gianfranco Pribetić 3.