Zlato, četiri srebra i tri bronce virovitičkih karatista na “Međimurje openu” u Čakovcu

Članovi Karate kluba Virovitica nastupili su u Čakovcu na Međunarodnom karate turniru “Međimurje open”.

U kategoriji učenika do 46 kilograma Jakob Đebro osvojio je drugo mjesto i srebrnu medalju. Drugo mjesto i srebro osvojila je i Marija Knežević u kategoriji do 32 kilograma, dok je Noel Široki do 34 kilograma ostao bez plasmana.

U mlađim kadetima nastupili su Nikola Gondi u kategoriji +57 kilograma osvojivši prvo mjesto i zlatnu medalju, dok je do 57 kilograma Domagoj Kesak osvojio drugo mjesto i srebrnu medalju. Lucija Knežević je u kategoriji do 45 kilograma osvojila treće mjesto i brončanu medalju, dok se Tara Nicole Bonačić u kategoriji do 55 kilograma morala zadovoljiti petim mjestom.

U kadetskom uzrastu Mihael Štefović u kategoriji do 57 kilograma osvojio je treće mjesto i brončanu medalju, dok je u kategoriji do 52 kilograma Chris Malčec ostao bez plasmana.

U disciplini Kata u juniorskom uzrastu nastupio je Matija Relić te je osvojio drugo mjesto i srebrnu medalju, dok je u mlađim seniorkama Sara Malčec osvojila treće mjesto i brončanu medalju.

U mlađe seniorskom uzrastu do 75 kilograma nastupio je Andrej Mrkša koji se nije uspio izboriti za jedan od plasmana.