DRUGE RUKOMETNE LIGE Uvjerljiva pobjeda Pitomačanki protiv Bjelovara, Slatinčani pobjedom zadržali lidersku poziciju

U 5. kolu 2. lige Sjever rukometašice Pitomače su na svom terenu sportske dvorane Osnovne škole Petra Preradovića u Pitomači bile bolje od druge ekipe prvoligaša Bjelovara rezultatom 34:26.

Na samom početku utakmice gošće iz Bjelovara su imale minimalnu prednost, ali već nakon deset minuta igre domaće igračice preuzimaju kontrolu rezultata i imaju prednost do kraja utakmice. U redove domaće ekipe vratila se nakon udaje i rodiljskog dopusta Ines Begović (nekad Kožarić).

Pitomača: Melita Skelin 2, Erin Pinatarić, Nina Ferić 6, Ines Begović 3 (1), Antonela Brlas 1, Sofija Martinčević, Tamara Štefanec 10, Andrea Božić 6, Melita Jug, Nika Pintarić, Marija Roberta Magić 5, Helena Veličan, Danela Relić, Ana Šimić -Kaša, Lana Brkić 1 i Dora Šandrovčan. Trenerica: Sanja Šandrovčan.

Sedmerci: 4 (1)

Isključenja: 2 minute (Ferić dvije minute).

Rukometaši Slatine u 4. kolu 2. lige Istok gostovali su kod Borova u Borovu Naselju i pobijedili 33:19. Gosti iz Slatine bili su u prednosti od prve do posljednje minute i novom pobjedom se zadržali na vrhu tablice.

Slatina: Lovro Frajhaut, Ivan Horvat 1, Ivan Repić 7, Dino Majstorović, Tin Baćani 1, Luka Miličić 2, Domagoj Bot 5, Igor Dragojević, Antonio Butorac, Fran Čurić 10 (1), Matija Lisinski 1, Benjamin Hankić 2, Filip Mataija 3, Bojan Bočkaj, Igor Venus i Martin Lukac 1. Trener: Viktor Frajhaut.

Sedmerci: 3 (1)

Isključenja: 8 minuta (Čurić, Lisinski, Mataija i Lukac po dvije minute).