FOTO Pitomačanke na krilima Štefanec i Ferić pobijedile Brođanke, rukometaši Slatine isprašili Valpovku s 10 golova razlike

U 3. kolu 2. lige Sjever rukometašice Pitomače su na svom terenu u sportskoj dvorani Osnovne škole Petra Preradovića u Pitomači pobijedile Brod iz Slavonskog Broda 25:20.

Domaće su vodile od prve do posljednje minute. Gošće iz Slavonskog Broda pokazale su se kao čvrste protivnice, jer nisu dozvolile domaćim igračicama da steknu veću prednost od dva – tri pogotka. Tek su se u posljednjih desetak minuta igračice Pitomače odvojile na pet pogodaka.

IMG 2157

Pitomača: Leticia Krstanović, Nika Pintarić, Nina Ferić 6 (3), Melita Begović, Tamara Štefanec 11 (2), Antonela Brlas 1, Sofija Martinčević, Andrea Božić, Melita Jug, Erin Pintarić, Marija Roberta Magić 2, Karolina Bogović, Danela Relić, Ana Šimić Kaša, Lana Brkić 3 i Dora Šandrovčan 2. Trenerica: Sanja Šandrovčan.

Sedmerci: 7 (5)

Isključenja: 2 minute (Šandrovčan).

Rukometaši Slatine u sportskoj dvorani Srednje škole Marka Marulića u 2. kolu 2. lige Istok pobijedili su Valpovku iz Valpova 33:23.

Na početku utakmice Slatinčani su imali prednost od tri-četiri pogotka. Sredinom prvog dijela gosti iz Valpova preuzimaju kontrolu rezultata i vode 13:10. Na odmor se odlazi s gostujućom prednošću 14:13. Nakon nekoliko minuta nastavka utakmice igrači Slatine preokreću rezultat. Do kraja utakmice domaći vode s deset pogodaka prednosti.

Slatina: Lovro Frajhaut, Ivan Horvat, Ivan Repić 9, Ivan Berkec, Tin Baćani 1, Luka Miličić 1, Domagoj Bot, Igor Dragojević 1, Antonio Butorac 1, Fran Čurić 7 (1), Matija Lisinski 5, Benjamin Hankić 3, Filip Mataija 2, Bojan Bočkaj 2, Igor Venus i Martin Lukac 1. Trener: Viktor Frajhaut.

Sedmerci: 3 (1)

Isključenja: 10 minuta (Lukac 4 minute; Hankić, Dragojević i Bot po dvije minute).