BRATSTVO – DINAMO 5:1 Vinak: Sada idemo u Sopje po tri boda za iskorak prema vrhu, ne zanimaju me nikakve rekordne pobjede

Proljetos se Dinamo iz Četekovca osladio bodovima na Školskom vrtu u Gornjem Bazju pobijedivši 3:2.

Ovog puta, u 11. kolu 1. ŽNL nije bilo iznenađenja. Nogometaši Bratstva su pokazali da su gazde na svom travnjaku. Već u prvom dijelu osigurali su pobjedu. Nakon 45 minuta vodili su 4:0 zgodicima Brune Topolovčana, Ante Mikulića, Marija Pšihistala i Lea Hokmana.

U nastavku su domaći malo usporili ritam, što je iskoristio najubojitiji gostujući igrač Darko Kokoška smanjivši na 4:1 u 67.minuti. Konačni rezultat 5:1 postavio je Mario Zagorac dvanaest minuta prije kraja utakmice.

– U idućem kolu gostujemo kod posljednjeplasiranog Podravca u Sopju. Ne zanimaju me nikakve rekordne pobjede već nam je cilj osvojiti tri boda, s kojima bi se približili vrhu tablice – izjavio je nakon susreta trener Bratstva Elvis Vinak.

Bratstvo Gornje Bazje – Dinamo Četekovac 5:1
Igrač utakmice: Bruno Topolovčan