FOTO Slatina zgodicima Jozića i Menegatija do vrijedna tri boda u susretu sa Zdenkom iz Velikih Zdenaca

U posljednjem jesenskom susretu u 4. ligi Bjelovar-Koprivnica-Virovitica nogometaši Slatine došli su do pobjede na svom terenu protiv Zdenke iz Velikih Zdenaca.

Igrači trenera Damira Pempera ušli su silovitije u utakmicu i poveli rezultatom 2:0. Prvi zgoditak je postigao Davor Jozić, koji se odlično snašao u gužvi pred gostujućim vratima u 37. minuti. Na 2:0 povećao je Nikola Menegati, nakon sjajne asistencije Mateja Šimeka. U drugom dijelu domaća momčad propustila je nekoliko prilika za još uvjerljiviju pobjedu. To su kaznili gostujući igrači smanjivši u 66. minuti domaću prednost pogotkom Davida Gilanja. Rezultat se do kraja utakmice više nije mijenjao.

DSC 0245 1024x683 Custom e1574031398323

– Odlično smo odigrali utakmicu sa Zdenkom, a posebice Silvio Matota, koji je bio glavna pokretačka snaga naše momčadi – kratko je prokomentirao trener Slatine Damir Pemper.

Slatina – Zdenka 91′ Veliki Zdenci 2:1
Igrač utakmice : Silvio Matota