Donosimo raspored blagoslova obitelji u virovitičkim župama

Drugi dan Božića, na blagdan svetog Stjepana prvomučenika, u svim župama počinje blagoslov obitelji. Ovdje možete pročitati raspored blagoslova u sve tri virovitičke župe.

Župa svetog Roka
26. prosinca 2019. četvrtak, od 13.30 sati, Bušetina

27. prosinca 2019. petak, od 9 sati
Josipa Jurja Strossmayera, Dravska, Bajer, Lavoslava Ružičke, Mirka Danijela Bogdanića, Ruđera Boškovića, Vinogradska, Franje Fujsa

28. prosinca 2019. subota, od 9 sati
Pejačevićeva, Hrvatskih branitelja, Gardijske 81. brigade, Trg kralja Petra Svačića, Tomaša Masaryka, Augusta Šenoe, Trg Ante Starčevića, Trg bana Josipa Jelačića, Nikole Tesle

29. prosinca 2019. nedjelja, od 13 sati
Eugena Kumičića, Dobriše Cesarića,
Stanka Ilića, Jože Jurišića, Ksavera Šandora Đalskog

30. prosinca 2019. ponedjeljak, od 9 sati
Zvonimirov trg, Trg kralja Tomislava,
Eugena Kvaternika, Andrije Kačića – Miošića, Vladimira Nazora, Ivana Mažuranića, Petra Preradovića, Ivana Gorana Kovačića, Mije Pupeka, Franje Račkog, Tome Maretića, Pavla Radića

31. prosinca 2019. utorak, od 9 sati
Franjevačka, Kralja Petra Krešimira IV., Augusta Cesarca, Junija Palmotića, Stanka Vraza, Prolaz Janka Draškovića,
Ivana Kapistrana, Trg Krste Frankopana, Zrinski vrt, Josipa Runjanina, Nikole Tricka, Trg fra Bonifacija Gerbera,
Ericha Šlomovića, Vlaha Bukovca, Miroslava Kraljevića

02. siječnja 2020. četvrtak, od 9 sati
Antuna Augustinčića, Ivana Meštrovića,
Antuna Mihanovića, Ivana Gundulića, Brezik, Požari

3. siječnja 2020. petak, od 9 sati
Bečka, Andrije Štampara, Alojzija Stepinca, Tome Bakača, Andrije Hebranga,
Đure Basaričeka, Hrvatskih Žrtava,
Vinka Belobrka, Marijana Derežića

04. siječnja 2020. subota, od 9 sati
Ljudevita Gaja, Stjepana Radića,
Nikole Šubića Zrinjskog, Tina Ujevića,
Antuna Gustava Matoša, Miroslava Feldmana, Marije Jurić Zagorke, Silvija Strahimira Kranjčevića, Petra Berislavića, Milana Nikolića

05. siječnja 2020. nedjelja, od 13 sati
Matije Gupca, Ferde Rusana

06. siječnja 2020. ponedjeljak, od 13 sati
Okrugljača

Župa svetog Leopolda Mandića
26. prosinca 2019. četvrtak, od 13,30 sati
Kardinala Franje Kuharića i odvojak, Josipa Bendaka, Tina Ujevića

27.prosinca 2019. petak, od 08,30 sati Zagrebačka, Moslavačka, Istarska, Markovac

28.prosinca 2019. subota, od 8,30 sati: Osječka, Zagorska

29.prosinca 2019. nedjelja, od 13,30 sati
Stjepana Radića, Tome Kolara, Zagorska, Lička, Sajmište

30.prosinca 2019. ponedjeljak, od 08,30 sati: Slavonska, Podravska i odv., Mate Lovraka i odv.

31.prosinca 2019. utorak, od 08,30 sati
Miroslava Krleže, Baruna Trenka
02.siječnja 2020. četvrtak, od 08,30 sati:Zlatno polje, Iločka, Rezovački put

03.siječnja 2020. petak, od 08,30 sati
Novi Rezovac, Stari Rezovac, Sjevernjak, Lanište, Pešta, Rezovački Vinogradi, Rezovačke Krčevine

04.siječnja 2020. subota:PO POZIVU

Župa blaženog Alojzija Stepinca
26. prosinca 2019. četvrtak, od 13:00 sati – Milanovac
Ulice: 30. svibnja – odvojci; Vinogradski put – odvojci

27. prosinca 2019. petak, od 08:30 sati – Milanovac
– jedan svećenik – Vinogradski put – obje strane, od vrha ulice
– drugi svećenik – Ulica 30. svibnja – obje strana, od vrha ulice

28.prosinca 2019. Subota, od 08:30 sati – Milanovac
– jedan svećenik – Sv. Trojstvo, obje strane s odvojcima, od vrha ulice
– drugi svećenik – Sv. Trojstvo, obje strane s odvojcima, od početka ulice

29. prosinca 2019. Nedjelja, od 13:00 sati – Milanovac
– jedan svećenik – Ulica Sv. Križa, obje strane, od vrha ul. i 2. odvojak
– drugi svećenik – Ulica Sv. Križ, obje strane, od početka ulice

30.prosinca 2019. Ponedjeljak, od 08:30 sati – Virovitica
– jedan svećenik – ZNG od Milanovca prema gradu, Vinkovačka, Vukovarska
– drugi svećenik – I. Zajca, V. Lisinskog, J. Gotovca, L. Matačića, Z. Kunc

31.prosinca 2019. – Utorak, od 08:30 sati – Virovitica – Podgorje
– jedan svećenik – S. Redera, J. Vlašimskog, Fra F. Pintarića, Aleja maturanata
– drugi svećenik – Bilogorska, Psunjska, Kalnička, Antunovac

Podgorje: oko 14:30 SATI: Podg. sj., Pod. odv., Pod. jug, Ložnjak

02.siječnja 2020. – Četvrtak, od 08:30 sati – Podgorje
– jedan svećenik: Virovitička,, Vinogradska, Sv. Jurja
– drugi svećenik: N. Tavelića s odvojcima – od Golog Brda, Trg hrv. br.

03.siječnja 2020. Petak, od 08:30 sati – Podgorje
Bilogorska, Sportska, Sv. Petra i Pavla (obje str.), S. Rajnovića

04.siječnja 2020. Subota, od 08:30 sati – Sveti Đurađ
– jedan svećenik: Mlinska – od vrha, Bilogorska – od doma
– drugi svećenik: Sv. Križ, Prilaz Vili, Vinogradska, Sv. Jurja, Hrv. žrtava, Narodne garde, Sv. Antuna, 30. svibnja

05.siječnja 2020. Nedjelja, od 13:00 sati – Golo Brdo
– jedan svećenik: Golo Brdo od Zadnjeg jarka
– drugi svećenik: Golo Brdo od Podgorja

06.siječnja 2020. Bogojavljenje, ponedjeljak, od 13:30 sati – po dogovoru
– Ako ste navedenog dana odsutni, možete dogovoriti drugi termin blagoslova na broj mobitela 092 183 68 93 (www.icv.hr, mš)