U Banja Luci i Trbovlju Karate klub Virovitica osvojio dva zlata, tri srebra i dvije bronce

U subotu, 30. studenoga članovi virovitičkog karate Kluba nastupili su u Banja Luci na “Castra Open-u 2019.”, na kojem je nastupilo preko 800 natjecatelja.

U disciplini kata:

Lovro Erak je u mlađim kadetima osvojio prvo mjesto i zlatnu medalju, dok je Laura Erak ostala bez plasmana.

U borbama:

U kategoriji mlađih kadetkinja Marija Knežević zaustavljena je tek u finalu, pa se morala zadovoljiti drugim mjestom i srebrnom medaljom, dok je Jakob Đebro osvojio treće mjesto i brončanu medalju.

Drugo mjesto i srebro osvojio je i Domagoj Kesak u mlađe kadetskoj konkurenciji +57 kilograma.

U kadetskoj konkurenciji Mihael Štefović osvojio je treće mjesto i brončanu medalju, dok je Lucija Knežević ostala bez plasmana.

Isti dan, druga ekipa Karate kluba “Virovitica” otputovala je u Trbovlje na “Trbovlje Open 2019”. na kojem su nastupili:

IMG eb4d305ee62b8a39dcd46ab5ab443c70 V Custom e1575276147853

U kategoriji mlađih kadeta +57 kilograma Nikola Gondi, koji je bio najuspješniji te osvojio prvo mjesto i zlatnu medalju, dok je u kadetskom uzrastu do 53 kilograma Maja Kozlinger osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju.

Na turniru su još nastupili: Lana Demšić, Noell Široki, Luka Maks Šenjug i Luka Rajnović, koji su ostali bez značajnijeg plasmana.