Vilim Karačić i Maja Brnić pobjednici 1. Otvorenog dvoranskog teniskog prvenstva Virovitičko-podravske županije za igrače do 14 godina

– Uvjeti su vam sjajni i ovo rijetko tko ima u Hrvatskoj – govorili su roditelji Vilima Karačića (TK TerRa Zagreb), pobjednika Otvorenog dvoranskog prvenstva Virovitičko-podravske županije do 14 godina, koji je organizirao TK Didon uz pomoć Virovitičko-podravske županije, a sve je održavano u hali Viroexpa.

Vilim je slavio pobijedivši u finalu Damjana Kvakana (TK Iteam Zagreb). U ženskoj konkurenciji, pobijedila je Maja Brnić. Ona je u neizvjesnom finalu pobijedila Saru Stojanović (obje iz TK Iteam Zagreb). Turnir, inače 3. ranga HTS-a, održan je u hali Viroexpa, okupio je 22 natjecatelja u obje kategorije (12 djevojčica i 10 dječaka), a priznanja najboljima uručio je virovitičko-podravski župan Igor Andrović te direktor Međunarodnog sajma Viroexpo, Bojan Mijok.

79385688 1801384583339228 5494688241732812800 n Custom

Na ovom turniru nastupili su i Virovitičani Dominik Sabolić te Nika Dragičević i Lucija Podravac i prikazali odlične partije. Prema riječima Dražena Lovrekovića iz TK Didon, za 14 dana, u hali Viroexpa, održat će se Otvoreno dvoransko prvenstvo Virovitičko-podravske županije za igrače do 12 godina.