FOTO Mladost iz Pavlovaca pobjednik 8. No Limit kupa u kategoriji U-15, Pitomača srebrna, najbolji igrač turnira Dominik Babić

Nakon subotnjeg natjecanja kojeg su otvorili uzrasti U-9, jučer (nedjelja) je odigran 8. međunarodni No Limit kup u kategoriji do 15 godina.

Tijekom cjelodnevnog natjecanja četiri su ekipe nakon grupne faze izborile razigravanje od prvog do četvrtog mjesta.

Prvu polufinalnu utakmicu odigrali su Nogometni klub Mladost iz Pavlovca i prva ekipa Podravca iz Virja. Uspješniji su bili Mladostaši i upisali pobjedu rezultatom 2:0. Istim rezultatom završila je i druga polufinalna utakmica između Pitomače i Petice Teama iz Hercegovca.

84763618 1095210120845844 689086627439443968 n

U utakmici poraženih ekipa za treće mjesto Podravac je upisao pobjedu rezultatom 3:2. Momčad iz Virja vodila je 1:0 i 2:1, ali je Petica oba puta uspjela izjednačiti. Krajnji rezultat postavljen je dvije minute prije isteka vremena. Ekipa iz Hercegovca posljednje minute pokušala je ponovo izjednačiti igrom bez golmana, ali više nije bilo snage za povratak.

Finalni dvoboj donio je susret Mladosti i Pitomače. Igrači Pitomače u uvodnim minutama preuzeli su konce igre i nekoliko puta opasno zaprijetili suparniku, ali bez uspjeha. Nakon početnog pritiska momčad iz Pavlovca preuzima inicijativu, postižu dva pogotka i odvode utakmicu u mirne vode. Nekoliko minuta prije kraja Pitomača postiže pogodak nade, no Mladostaši do kraja ne dozvoljavaju novi pogodak u svojoj mreži te odnose pobjedu rezultatom 2:1.

84645604 690021208201035 8446582280310226944 n

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Dominik Babić (Pitomača), sa 11 pogodaka najbolji strijelac turnira bio je Borna Knezović (Mladost Pavlovci), dok je za najboljeg vratara proglašen Filip Marušić (Podravac Virje).

Medalje najboljim momčadima i prigodne trofeje najboljim pojedincima podijelio je Marijan Filipović iz Nogometne akademije No Limit. Dodajmo kako se nastavak turnira u organizaciji No Limita očekuje 15. i 16. veljače, kada su na rasporedu uzrasti U-11 i U-13.