Ako imate simptome koronavirusa, od 0 do 24 sata možete na pregled u izdvojenu ambulantu u Cabuni

Od danas, 17. ožujka, aktivna je izdvojena ambulanta u Cabuni i koja će služiti za pregled onih koji imaju simptome koronavirusa. Naime u njoj će svi stanovnici naše županije, a u slučaju da u to vrijeme ne radi njihov osobni liječnik, a ako primijete da imaju neke od simptoma koronavirusa (povišena temperatura, umor, suhi kašalj…) moći javiti za pregled.

Inače, na telefonski broj 112 ili 033/780-175 (ambulanta u Cabuni, Ulica Stjepana Radića 26), stanovnici naše županije mogu dobiti sve potrebne informacije vezane uz koronavirus. Ambulanta u Cabuni radit će od 0 do 24, sata, a u njoj će sudjelovati svi liječnici opće medicine s područja Virovitičko-podravske županije, izuzev liječnika starijih od 65 godina. (vpz.hr)

- PROMO -

 

 

Povezane vijesti

Skip to content