Nakon dobrog otpora još dva poraza kadetkinja 1234 Virovitice na državnoj završnici u Poreču

U trećem kolu skupine A na državnoj završnici za kadetkinje rukometašice 1234 Virovitice izgubile su od Udarnika iz Velike Gorice 22:20.

Mlade Lavice su u nekoliko navrata imale priliku za preokret, ali u tome nisu uspjele. U posljednjih pet minuta se ulazi s neriješenim rezultatom. Rukometašice Udarnika koriste svoje prilike i dolaze do prve pobjede na završnici.

1234 Virovitica: Paula Ištvanović (9+0), Lukrecia Veršec 7, Lea Zupčić 4(3), Ana Blažev 4, Tea Strusa 2, Elena Bardić 1, Nadia Dujmović 1 i Marija Medved 1.

U drugoj utakmici mlade Lavice su odlično odigrale prvih 20 minuta s Podravkom. Taj dio je završio 14:11 za koprivnički sastav. U nastavku su Virovitičanke posustale, pa je trener Vladimir Gašparac u igru uveo mlađe igračice. Na kraju je Podravka pobijedila 24:16.

1234 Virovitica: Paula Ištvanović (5+0), Lana Ištvanović (1+0), Lukrecia Veršec 5, Ana Blažev 4, Elena Bardić 2, Marija Medved 2, Karla Tumpić 2 i Anja Šantić 1.