VPŽ i dalje bez novooboljelih: Za Uskrs se vratilo 98 osoba iz inozemstva, svi su u samoizolaciji

blank
Pixabay

Na području Virovitičko-podravske županije deseti dan zaredom nema novih pozitivnih na koronavirus. Oboljelih je i nadalje dvoje, oni se nalaze u kućnoj samoizolaciji, više nemaju simptome bolesti COVID-19 i na korak su do ozdravljenja. Do sada je na području naše županije testirano 110 osoba, a 108 nalaza je bilo negativno, izvijestio je Stožer civilne zaštite Virovitičko-podravske županije.

– Na područje naše županije, za Uskrs se vratilo 98 hrvatskih državljana iz inozemstva. Oni se nalaze u samoizolaciji. U posljednja 24 sata, djelatnici Policijske uprave Virovitičko-podravske, na dežurnim punktovima u kontroli prometa zatekli su 3.460 osoba u 2.752 vozila. Od navedenih, njih 15 nije imalo propusnice. Policijski djelatnici su provjerili 55 osoba na kućnim adresama. Svi su ostali kod kuće. Svima vama koji poštujete epidemiološke i sigurnosne mjere, hvala vam. Izdržimo da bi živjeli – kažu iz županijskog Stožera.

(www.icv.hr)