Još jedan uspjeh mladih tenisača virovitičkog Didona: Nika Dragičević najbolja igračica regije sjeverozapadne Hrvatske do 12 godina

Proteklog vikenda na terenima Teniskog kluba “Koprivnica” održano je Regionalno prvenstvo sjeverozapadne Hrvatske za tenisače i tenisačice do 12 godina starosti.

Najbolja igračica regije u konkurenciji djevojčica postala je tenisačica TK “Didon” iz Virovitice Nika Dragičević koju vodi i trenira trener Dražen Lovreković. Do polufinala Nika je odigrala tri meča u kojima nije izgubila niti jedan gem.

U poluzavršnici igrala je protiv Mie Robotić iz TK “Đurđevac” te rezultatom 6:3, 6:4 osigurala finale turnira. U finalu je igrala protiv Lare Likić iz TK “Varteks” iz Varaždina koju je pobijedila rezultatom 7:5, 6:1. Osim singla, Nika je igrala i parove gdje je u paru s Miom Robotić iz TK “Đurđevac” osvojila prvo mjesto.

Na turniru je igrala i Lucija Podravac koja je ispala u četvrtfinalnom susretu.