VPŽ i dalje korona free: U posljednja 24 sata testirane 4 osobe

Virovitičko-podravska županija je i nadalje „korona free” županija. U subotu je bilo točno 49 dana od posljednje oboljele osobe s područja naše županije. Ali, čini se kako smo „malo“ zaboravili na koronavirus, koji je još uvijek tu, i prijeti… U Hrvatskoj u zadnja 24 sata, zabilježeno je 19 novozaraženih, u šest HR županija… Prema podacima Stožera civilne zaštite Virovitičko-podravske županije, u posljednja 24 sata, na području naše županije testirane su 4 osobe. Njihovi nalazi bili su negativni. Ukupno je testirano 1.299 osoba. Od početka pandemije u Virovitičko-podravskoj županiji, devet osoba oboljelo je od koronavirusa, osmero se oporavilo, jedan je muškarac preminuo od COVID 19.

(vpz.hr)

Tekst se nastavlja ispod oglasa...