Hattrickom Blažičevića Gradina do pobjede u Rezovcu: Sudac Mihael Gobac nakon “gužve” prekinuo utakmicu 15 minuta prije kraja

Proteklog tjedna dogovorena je pripremna utakmica između dva županijska prvoligaša, Rezovca i Gradine.

U utakmicu je domaći trener Stipe Rebić ušao s pomalo iznenađujućim sastavom. Dio prvotimaca bio je na klupi, a na terenu su bili igrači koje navijači nisu očekivali u prvoj jedanaestorki. Obje momčadi su propustile nekoliko izglednih prilika, a onda je sredinom prvog dijela gostujući igrač Franjo Blažičević iskoristio nesnalaženje domaće obrane i ubacio loptu u mrežu.

IMG 2270 Custom

U nastavku su se gosti pokazali agilnijima i došli do zaslužene pobjede. Franjo Blažićević je postigao još dva pogotka, a jedan je pridodao Zvonimir Juhas, dok su za domaće strijelci bili Ivan Marković i Mateo Tomić.

Rezultat prije prekida je bio 4:2 za goste iz Gradine. Sudac Mihael Gobac je petnaestak minuta prije isteka 90 minute pokazao crvene kartone igračima Rezovca Mariju Peiću i Silviju Buzuku te jednom gostujućem igraču. Došlo je do kraćeg komešanja, pa je sudac igrače poslao pod tuševe.