Hrvoje Babec ponovno u udarnoj postavi Gorice: Osvojen bod na „vrućem“ gostovanju u Puli

Ovog vikenda igra se 33. kolo Hrvatski Telekom Prve lige. Jedna od najboljih momčadi u nastavku natjecanja Gorica gostovala je u Puli kod Istre 1961., koja se grčevito bori da izbjegne 9. mjesto na tablici i dodatno razigravanje za opstanak u ligi s riječkim Orijentom 1919.

Domaći su poveli na samom kraju prvog dijela. U nastavku Gorica je preokrenula rezultat u svoju korist 2:1. Devet minuta prije kraja utakmice Istra 1961. je uspjela izjednačiti rezultat na 2:2, pa je došlo do podjele bodova.

Virovitičanin u redovima Gorice Hrvoje Babec je odigrao 75 minuta za gostujuću momčad i time pokazao da postaje standardni član prve postave velikogoričkog prvoligaša.